Forum rpg cu personaje din animeul "Angel Sanctuary"

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...

In jos 
AutorMesaj
Aida Kimimure

Data de înscriere : 29/03/2009

MesajSubiect: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Dum Mar 29, 2009 8:40 pm

Buna!Ma numesc Roxana....dar porecla mea este Poto..din cauza portocalelor.Am aproape 13 ani..sunt din Bucuresti...Ce sa mai zic? culorile mele preferate sunt albastrul,verdele si movul.Imi place sa cant,sa dansez,sa inot si in special s ama plimb in timp ce vorbesc cu prietena mea..Nu prea am prieteni..asta se intampla de cand am fost mai mica.. Crying or Very sad
Bun...Sa incep...Imi place apropae orice gen de muzica dar nu ascult manele sau populare,deci sa va luati gandul! No
Nu prea sunt mare fana a scolii...insa nu spun ca-mi place. Smile
Materii pe care le urasc:Franceza,Engleza,Dirigentia,Biologia,Tehnologica,Geografia,Fizica...Ce sa zic..profesorii vor multe de la mine,dar cred ca niciodata nu am multumita pe doamna de franceza sau pe dirigamea...De Mate si de Romana ce s amai zic?Binisor....cu un 4 la romana si un 7 la Mate..no coment. study
Asha...Stiu ca sunt cam vorbareata dar...asta e stilul meu,iar celor care nu le place sa nu citeasca... ;)Bun..daca aveti intrebari...spunetile sau mai bine zis scrietile,si Poto va raspunde! afro
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebari...... cu sau fara raspuns
» Care este locul tau preferat?
» Cum scriu AICI LINK si sa apas direct pe el
» Care este stilul tau vestimentar?
» ZODIA SAGETATORULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angel Sanctuary RPG :: Angel Sanctuary Stuff ! xD :: Welcome central-
Mergi direct la: